Ostukorv


Ostukorv on tühi
X

Kategooriad 

Transpordi hinnad kuvatakse ostukorvis enne tellimuse vormistamist.

Kaupade transpordiks on valikus 3 võimalust:

  1. Omniva kuller – Odavaim lahendus väiksemate pakkide jaoks. Hind kujuneb automaatselt vastavalt toodete kaalule. Tarneaeg kuni 2 tööpäeva.
  2. Schenker - Soblik suuremate toodete transpordiks. Hind arvutatakse automaatselt vastavalt piirkonnale ning toodete mahule ja kaalule. Tarneaeg kuni 2 tööpäeva.
  3. FARM24 lisab transpordi hinna 1 tööpäeva jooksul – vajalik mittestandardsete või väga suurte toodete transpordiks. Selliste toodete puhul ei ole võimalik hinda automaatselt määrata. Parima hinna saamiseks teeme erinevatele transpordifirmadele hinnapäringud ja pakume Teile soodsamat hinda.

Transpordi viiside valikuks on ostukorvis vajalik sisestada postikood. Seejärel kuvatakse võimalikud transpordi lahendused ja hinnad. Nende seast valida sobilik.

Kaubad toimetatakse kohale otse tellimuses märgitud aadressile.

Kui kiiresti tellitud tooted minuni jõuavad?

Toote info all kuvatakse vastava toote laoseisu. Laos olevad kaupad väljastatakse peale arve tasumist 1 tööpäeva jooksul. Lisaks transport võib võtta  aega kuni 2 tööpäeva.

Kui toodet laos ei ole, siis kuvatakse laoseisu juurde eeldatav tarneaeg. Sellisel juhul tooted tarnitakse vastavalt toodud tarneajale(arvestus alates arve tasumisest). Kui tellimuses on erineva tarneajaga tooteid, siis kogu tellimus saadetakse vastavalt pikema tarneajaga tootele.