Kohaletoimetamine

Transpordi hinnad kuvatakse ostukorvis enne tellimuse vormistamist.

Kaupade kättesaamiseks on järgnevad võimalused::

  1. Tulen ise järgi – Farm24 lattu aadressil: Pikk 37b, 73502 Ambla, Järva vald. Ladu on avatud E-R 8.00 – 17.00
  2. Kulleriga –valitud aadressile. Kohaletoimetamise hind kujuneb vastavalt toodete kaalule (kuni 30kg). Hind kuvatakse automaatselt ostukorvis. Tarneaeg kuni 3 tööpäeva.
  3. Pakiautomaadist – Valikus Smartpost, Omniva ja DPD pakiautomaadid. Hind kuvatakse automaatselt ostukorvis. Tarneaeg kuni 3 tööpäeva.
  4. Kaubaalusega– Soblik suuremate toodete transpordiks. Hind kujuneb vastavalt piirkonnale, toodete mahule ja kaalule. Hind kuvatakse automaatselt ostukorvis. Tarneaeg kuni 3 tööpäeva.
  5. FARM24 lisab transpordi hinna 1 tööpäeva jooksul – vajalik mittestandardsete või väga suurte toodete transpordiks. Selliste toodete puhul ei ole võimalik hinda automaatselt määrata. Parima hinna saamiseks teeme erinevatele transpordifirmadele hinnapäringud ja pakume Teile soodsamat hinda.

Transpordi viiside valikuks on ostukorvis vajalik sisestada postikood. Seejärel kuvatakse võimalikud transpordi lahendused ja hinnad. Nende seast valida sobilik.

Kui kiiresti tellitud tooted minuni jõuavad?

Toote laoseisu kuvatakse toote info all. Laos olevad kaubad väljastatakse 1 tööpäeva jooksul alates arve tasumisest.

Saadame teie e-mailile kinntuse toote väljastamisest ning koodi tellimuse jälgimiseks. Tellimuse väljastamise hetkest alates võib kohaletoimetamiseks kuluda kuni 2 tööpäeva.

Kui toodet laos ei ole, siis kuvatakse laoseisu juurde eeldatav tarneaeg. Sellisel juhul tooted tarnitakse vastavalt toodud tarneajale(arvestus alates arve tasumisest). Kui tellimuses on erineva tarneajaga tooteid, siis kogu tellimus saadetakse vastavalt pikema tarneajaga tootele.

Toodud tarneajad on hinnangulised ning Farm24 ei garanteeri alati tarnet märgitud ajavahemikus, kuna lõplik tarneaeg sõltub transpordipartneritest.