Ostukorv


Ostukorv on tühi

Lemmikud

No products in wishlist

Clear all

View all

X
Tulemused 1 - 3 Kokku: 3

Uksed

Valmistatud Suurbritannias

Galebreaker on rohkem kui 25 aastat loonud ja tootnud ventilatsiooni- süsteeme oma Suurbritannias asuvas tehases. Meie süsteemid on loodud loomuliku ventilatsiooni optimeerimiseks kõikides loomapidamishoonetes, kasutades uusimat materjali- ja juurde- pääsutehnoloogiat hoonete võimaluste avardamiseks. Meie toodete aluseks on tugev ja vastupidav PVC-kattega struktuur koos sisseehitatud UV-kaitsega. Need suudavad läbi lasta valgust, parandada loomulikku ventilatsiooni ning tagada samal ajal kaitse ka halvimate ilmastikutingimuste eest 365 päeval aastas.

agri eu fin 1306 web

    Galebreaker kümneaastane süsteemi garantii hõlmab kõiki tooteid meie uste, klamberpaneelide ja reguleeritava ventilatsiooniga seinte valikus. Lisaks komponentide 10-aastasele                  süsteemi garantiile on kõikide mootorite ja juhtsüsteemide garantiid pikendatud 5 aastani.

    Kõik firma Galebreaker uksesüsteemid vastavad rangele Euroopa standardile EN 13241, mis sätestab ohutus- ja töönõuded tootmis-, äri- või eluruumidesse paigaldatavatele ustele,              väravatele ja piiretele. EN 13241 sisaldab ühtlasi tuulekoormuse klassifikatsiooni- süsteemi, millele kõik firma Galebreaker uksesüsteemid samuti vastavad.

PVC ribakardin 300 mm x 3 mm (jm)
Summa ilma käibemaksuta: 12,64 €
15,17 €
Roostevaba lamellihoidja kinnitus seinale 1,0m
Summa ilma käibemaksuta: 14,00 €
16,80 €
Roostevaba plaat lamellile 30 cm
Summa ilma käibemaksuta: 3,22 €
3,86 €